14 maja odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu ,,Popołudnie z pedagogiką’’, zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe „Chochliki z Pedagogiki”. Naszym
Z radością informujemy, że 22 maja, w ramach Radomaliów, drużyna Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego zwyciężyła w quizie wiedzy ogólnej. Zwycięski skład to:
Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w szkoleniu pt. „Umiejętności informacyjne”, które poprowadzi mgr Piotr Czerski. Szkolenie odbędzie się w ramach
12 maja 2026 r. w Uniwersytecie Radomskim im. Kazimierza Pułaskiego na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym odbył się wykład dr Mariana Łakomskiego, Dyrektora