Wizyta zagranicznych wykładowców na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym UTH Rad. 22-26.2021r.

W dniach 22 – 26 listopada 2021 roku, nasz Wydział odwiedziło dwoje zagranicznych wykładowców Eva Eddy i Jonathan Eddy, reprezentujących Instytut Studiów Brytyjsko – Amerykańskich w Uniwersytecie w Presovie (Słowacja). Wizyta była realizowana w ramach programu Erasmus +. Studenci 1. roku filologii angielskiej mieli okazję wysłuchać wykładów Evy i Jonathana dotyczących współczesnej kultury brytyjskiej i brytyjskich mediów oraz aspektów języka angielskiego w kontekście nauczania osób z różnych krajów. Jest to jedna z wielu wizyt zagranicznych wykładowców na naszym Wydziale, zaplanowanych na najbliższy rok akademicki. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.